Home

aeroport radiator harpon viitorul craiova cupa romaniei Cafenea tambur Asezonare

Fotbal: Universitatea Craiova, cu un pas în finala Cupei României, după 3-0  cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Universitatea Craiova, cu un pas în finala Cupei României, după 3-0 cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu | AGERPRES • Actualizează lumea.

Au tras toate gloantele in prima repriza! Craiova incheie la egalitate cu  Viitorul Pandurii si se
Au tras toate gloantele in prima repriza! Craiova incheie la egalitate cu Viitorul Pandurii si se

Video | Viitorul - Craiova 2-0

Universitatea Craiova a făcut un pas mare spre finala Cupei României după  3-0 cu Viitorul Târgu Jiu
Universitatea Craiova a făcut un pas mare spre finala Cupei României după 3-0 cu Viitorul Târgu Jiu

Cupa României la fotbal, optimi de finală. FC Viitorul - CSU Craiova, pe 29  octombrie, în Cetatea Băniei | Cuget Liber
Cupa României la fotbal, optimi de finală. FC Viitorul - CSU Craiova, pe 29 octombrie, în Cetatea Băniei | Cuget Liber

FC Viitorul câștigă în premieră Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Au tras toate gloantele in prima repriza! Craiova incheie la egalitate cu  Viitorul Pandurii si se califica in finala Cupei! AICI ai tot ce s-a  intamplat in Viitorul Targu Jiu 2-2 Universitatea
Au tras toate gloantele in prima repriza! Craiova incheie la egalitate cu Viitorul Pandurii si se califica in finala Cupei! AICI ai tot ce s-a intamplat in Viitorul Targu Jiu 2-2 Universitatea

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

Viitorul Pandurii pierde la scor de neprezentare pe ”Ion Oblemenco”, cu U  Craiova, în manșa tur a semifinalei Cupei României. Echipa lui Lupuț a  început fiecare repriză cu câte un gol încasat
Viitorul Pandurii pierde la scor de neprezentare pe ”Ion Oblemenco”, cu U Craiova, în manșa tur a semifinalei Cupei României. Echipa lui Lupuț a început fiecare repriză cu câte un gol încasat

VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente  | Digi24
VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente | Digi24

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

Cupa României: Universitatea Craiova, remiză în ultimul minut cu penultima  clasată din liga secundă - HotNews.ro
Cupa României: Universitatea Craiova, remiză în ultimul minut cu penultima clasată din liga secundă - HotNews.ro

U Craiova câștigă Cupa României, după victoria în finala cu Astra, scor 3-2

Viitorul Pandurii părăsește Cupa României în semifinală, după ce a condus U  Craiova de două ori în meciul retur și a înregistrat o remiză la Târgu Jiu  | Liga 2
Viitorul Pandurii părăsește Cupa României în semifinală, după ce a condus U Craiova de două ori în meciul retur și a înregistrat o remiză la Târgu Jiu | Liga 2

Universitatea Craiova - Universitatea Craiova, Viitorul Pandurii Târgu Jiu,  Astra Giurgiu și Dinamo București sunt echipele calificate în semifinalele Cupei  României. 🏆 #CupaRomaniei | Facebook
Universitatea Craiova - Universitatea Craiova, Viitorul Pandurii Târgu Jiu, Astra Giurgiu și Dinamo București sunt echipele calificate în semifinalele Cupei României. 🏆 #CupaRomaniei | Facebook

VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în  semifinale! | Cupa României
VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în semifinale! | Cupa României

Universitatea Craiova - Viitorul Târgu Jiu 3-0! Video Online manșa tur a  semifinalelor Cupei României. Oltenii,
Universitatea Craiova - Viitorul Târgu Jiu 3-0! Video Online manșa tur a semifinalelor Cupei României. Oltenii,

Cupa României 2018-2019, ”16”-imi. FCSB, Victorie Chinuită. Rapid,  Eliminată! Dinamo, U Craiova, Viitorul, CFR Cluj și Astra, în ”optimi” |  Libertatea
Cupa României 2018-2019, ”16”-imi. FCSB, Victorie Chinuită. Rapid, Eliminată! Dinamo, U Craiova, Viitorul, CFR Cluj și Astra, în ”optimi” | Libertatea

FC U Craiova 1948 - Viitorul Pandurii, amical spectaculos. Formația din  SuperLiga era condusă cu 3-1 în minutul 75. A urmat un adevărat recital -  Fanatik.ro
FC U Craiova 1948 - Viitorul Pandurii, amical spectaculos. Formația din SuperLiga era condusă cu 3-1 în minutul 75. A urmat un adevărat recital - Fanatik.ro

FC Viitorul a câștigat și Supercupa României! — Farul Constanța

FC Viitorul Constanța, noua câștigătoare a Cupei României! — Farul Constanța

CCA a stabilit brigada meciului Viitorul Pandurii - Universitatea Craiova -  GdS
CCA a stabilit brigada meciului Viitorul Pandurii - Universitatea Craiova - GdS

Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la  play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi
Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi

Cupa României | Viitorul Şimian a eliminat-o pe ACSO Filiaşi în etapa 2 -  YouTube
Cupa României | Viitorul Şimian a eliminat-o pe ACSO Filiaşi în etapa 2 - YouTube

Video | Universitatea Craiova – Viitorul Pandurii Tg. Jiu 3-0. Trupa lui  Ouzounidis, ca și calificată în finala Cupei României
Video | Universitatea Craiova – Viitorul Pandurii Tg. Jiu 3-0. Trupa lui Ouzounidis, ca și calificată în finala Cupei României