ignora Lactate Lene turneu tenis madrid 2017 Sunt depresivi La meditație Energize

Avem patru românce pe tabloul principal al turneului de la Madrid. Begu și  Cîrstea au primit wild card-uri de la Țiriac
Avem patru românce pe tabloul principal al turneului de la Madrid. Begu și Cîrstea au primit wild card-uri de la Țiriac

Simona Halep, a doua favorită a specialiștilor în turneul de la Madrid

Simona Halep, blocată în afara Top 20 WTA! Ce loc ocupă după eliminarea în  sferturi de la Madrid - Eurosport
Simona Halep, blocată în afara Top 20 WTA! Ce loc ocupă după eliminarea în sferturi de la Madrid - Eurosport

Cîrstea merge perfect la Madrid! Sorana s-a calificat în optimile de finală  după o victorie entuziasmantă
Cîrstea merge perfect la Madrid! Sorana s-a calificat în optimile de finală după o victorie entuziasmantă

Simona Halep va juca la dublu alături de Irina Begu, în turneul de la Madrid

HOLA MADRID - Tenis Mania

Premiile de la Madrid au scăzut semnificativ. Ce sume pot încasa  câștigătorii turneul finanțat de Ion Țiriac - Realitatea Sportiva
Premiile de la Madrid au scăzut semnificativ. Ce sume pot încasa câștigătorii turneul finanțat de Ion Țiriac - Realitatea Sportiva

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur al turneului  Madrid Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur al turneului Madrid Open - Stirileprotv.ro

Bis la Madrid » Turneu fantastic reușit de Sorana Cîrstea: S-a calificat în  sferturi » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid
Bis la Madrid » Turneu fantastic reușit de Sorana Cîrstea: S-a calificat în sferturi » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid

Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a  învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu
Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

WTA Madrid | La ce oră joacă Simona Halep cu Sara Sorribes Tormo la Caja  Magica - Eurosport
WTA Madrid | La ce oră joacă Simona Halep cu Sara Sorribes Tormo la Caja Magica - Eurosport

Simona Halep câștigă turneul lui Ion Țiriac de la Madrid

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep  (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe  zgură - HotNews.ro
PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe zgură - HotNews.ro

Halep e în al nouălea cer după victoria de la Madrid: "Mă simt minunat!"  Răspunsul Simonei când a fost întrebată dacă are vreo preferință pentru  adversara din finală
Halep e în al nouălea cer după victoria de la Madrid: "Mă simt minunat!" Răspunsul Simonei când a fost întrebată dacă are vreo preferință pentru adversara din finală

Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cu cine joacă Halep și Sorana Cîrstea la Madrid » Primul turneu al Simonei  sub comanda lui Mouratoglou
Cu cine joacă Halep și Sorana Cîrstea la Madrid » Primul turneu al Simonei sub comanda lui Mouratoglou

Simona Halep a câştigat turneul de tenis de la Madrid | Sport | Radio  România Actualitați
Simona Halep a câştigat turneul de tenis de la Madrid | Sport | Radio România Actualitați

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în  finala calificărilor - Eurosport
Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în finala calificărilor - Eurosport