ne adunăm împreună rachetă arbitru turneu fotbal valcea Fort disconfort reacţie

Cupa Sperantelor

Dragoș Muscalu face, la Rm. Vâlcea, un turneu naţional de fotbal pentru  copii. Au început înscrierile! | Tribuna Vâlceană
Dragoș Muscalu face, la Rm. Vâlcea, un turneu naţional de fotbal pentru copii. Au început înscrierile! | Tribuna Vâlceană

CSM Râmnicu Vâlcea a câștigat prima ediție a turneului de minifotbal de la  Horezu | Liga 2
CSM Râmnicu Vâlcea a câștigat prima ediție a turneului de minifotbal de la Horezu | Liga 2

ISport Valcea | Râmnicu Vâlcea

Turneu juvenil, cu peste 300 de copii, la Călimăneşti | Arena Vâlceană

SCM Râmnicu Vâlcea** s-a calificat la Turneul Elitelor cu ambele echipe de  juniori republicani | Liga 2
SCM Râmnicu Vâlcea** s-a calificat la Turneul Elitelor cu ambele echipe de juniori republicani | Liga 2

Alte două echipe ale Academiei Hagi s-au impus la „Cupa Speranțelor“, iar o  a treia a cucerit bronzul (GALERIE FOTO)
Alte două echipe ale Academiei Hagi s-au impus la „Cupa Speranțelor“, iar o a treia a cucerit bronzul (GALERIE FOTO)

Turneu de fotbal feminin, la Buneşti! | Arena Vâlceană

Junior's Cup Vâlcea - un succes! Dragoș Muscalu a mulțumit Primăriei  Râmnicului, partenerilor și cluburilor participante! | Tribuna Vâlceană
Junior's Cup Vâlcea - un succes! Dragoș Muscalu a mulțumit Primăriei Râmnicului, partenerilor și cluburilor participante! | Tribuna Vâlceană

Campioana României, la minifotbal, se stabileşte la Arenele Traian! Rm.  Vâlcea găzduieşte, din nou, Campionatul Naţional | Arena Vâlceană
Campioana României, la minifotbal, se stabileşte la Arenele Traian! Rm. Vâlcea găzduieşte, din nou, Campionatul Naţional | Arena Vâlceană

ACS Raiders -ISport Valcea (Turneu Premium Cup 2023) - YouTube

Cupa Sergiu Radu a ajuns la a șasea ediție.** Opt echipe vor participa la  turneul ce va alea loc la Râmnicu Vâlcea | Liga 2
Cupa Sergiu Radu a ajuns la a șasea ediție.** Opt echipe vor participa la turneul ce va alea loc la Râmnicu Vâlcea | Liga 2

Clubul Sportiv Şcolar Municipiul Rm. Vâlcea | Râmnicu Vâlcea

Echipa de 2015 a lui Adi Savu, de la iSport, singura din Oltenia calificată  în Final Four la Cupa Speranțelor. Felicitări, copii! | Tribuna Vâlceană
Echipa de 2015 a lui Adi Savu, de la iSport, singura din Oltenia calificată în Final Four la Cupa Speranțelor. Felicitări, copii! | Tribuna Vâlceană

Juniorii de la SCM Râmnicu Vâlcea, victorie după victorie | Indiscret in  Oltenia
Juniorii de la SCM Râmnicu Vâlcea, victorie după victorie | Indiscret in Oltenia

Turneu puternic de fotbal juvenil, la Vâlcea! FC Argeş a câştigat Cupa  ”Prosport Summer Cup” | Arena Vâlceană
Turneu puternic de fotbal juvenil, la Vâlcea! FC Argeş a câştigat Cupa ”Prosport Summer Cup” | Arena Vâlceană

Marius Pufu şi fotbaliştii săi de 2006, de la SCM, mai tari decât cei din  Craiova, Piteşti şi Tg. Jiu | Tribuna Vâlceană
Marius Pufu şi fotbaliştii săi de 2006, de la SCM, mai tari decât cei din Craiova, Piteşti şi Tg. Jiu | Tribuna Vâlceană

S-a dat startul primei competiții de fotbal feminin din Vâlcea! | Arena  Vâlceană
S-a dat startul primei competiții de fotbal feminin din Vâlcea! | Arena Vâlceană