Home - Sofia Open

Tenis: Danezul Holger Rune s-a calificat în semifinale la Sofia (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Danezul Holger Rune s-a calificat în semifinale la Sofia (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Amalia Sofia Nicoli -tennis player

Campioană de Grand Slam, învinsă clar în primul tur la WTA Dubai - A ajuns  pe locul 210 mondial - HotNews.ro
Campioană de Grand Slam, învinsă clar în primul tur la WTA Dubai - A ajuns pe locul 210 mondial - HotNews.ro

Sofia Pinto - Women's Tennis - Texas A&M-Corpus Christi Athletics

Elvețianul Marc-Andrea Huesler a câștigat primul său titlu ATP, în turneul  de la Sofia! Așa l-a învins pe Rune în finală - Tenis video - Eurosport
Elvețianul Marc-Andrea Huesler a câștigat primul său titlu ATP, în turneul de la Sofia! Așa l-a învins pe Rune în finală - Tenis video - Eurosport

Sofia Kenin renunţă la colaborarea cu antrenorul ei, care îi este şi tată

Șoc în tenisul mondial! Antrenorul unei campioane de Grand Slam, suspendat  12 ani pentru trucare de meciuri - Eurosport
Șoc în tenisul mondial! Antrenorul unei campioane de Grand Slam, suspendat 12 ani pentru trucare de meciuri - Eurosport

Jucătoarea de tenis Sofia Kenin nu poate primi bani la US Open | PROFIT.ro

Sofia | Overview | ATP Tour | Tennis

Sofia Kenin și-a dat afară tatăl, care i-a fost antrenor la toate succesele  din ultimii ani - Eurosport
Sofia Kenin și-a dat afară tatăl, care i-a fost antrenor la toate succesele din ultimii ani - Eurosport

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Ana Sofía Sánchez (@sofiasanchezz) / X

Scandal uriaș în tenis! Antrenor suspendat 12 ani pentru trucare de meciuri

Sofia Kenin - Player Profile - Tenis - Eurosport

Wimbledon 2023 | Coco Gauff a fost eliminată în primul tur! Sofia Kenin s-a  impus în faţa numărului 7 WTA - Antena Sport
Wimbledon 2023 | Coco Gauff a fost eliminată în primul tur! Sofia Kenin s-a impus în faţa numărului 7 WTA - Antena Sport

Sofia Gomez Earns WHAC Player of the Week Honors - Aquinas College

Video | Sofia Kenin a castigat primul trofeu WTA din cariera, la Hobart

Tenis: Sofia Kenin, învinsă în primul tur la Sydney (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sofia Kenin, învinsă în primul tur la Sydney (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

Tenis: Sofia Kenin, înfrângere umilitoare în primul tur al turneului WTA  1.000 de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sofia Kenin, înfrângere umilitoare în primul tur al turneului WTA 1.000 de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

IGA SWIATEK - SOFIA KENIN. 10 lucruri inedite despre cele două finaliste de  la Roland Garros
IGA SWIATEK - SOFIA KENIN. 10 lucruri inedite despre cele două finaliste de la Roland Garros

Irina Begu a strălucit cu Kenin! Românca are de „furcă“ în optimi

De necrezut prin ce a trecut Sofia Kenin înaintea meciului cu Ana Bogdan de  la US Open
De necrezut prin ce a trecut Sofia Kenin înaintea meciului cu Ana Bogdan de la US Open

Concord Iași Open

Sofia Kenin, marea revelație de la Australian Open | Ce scrie presa  internațională despre traiectoria sportivei născute la Moscova
Sofia Kenin, marea revelație de la Australian Open | Ce scrie presa internațională despre traiectoria sportivei născute la Moscova

Sofia Kenin s-a calificat în finala Australian... | News.ro

Bernadette Szocs şi Sofia Polcanova, medaliate cu aur în proba feminină de  dublu la Europenele de tenis de masă | Digi24
Bernadette Szocs şi Sofia Polcanova, medaliate cu aur în proba feminină de dublu la Europenele de tenis de masă | Digi24