Home

Burghiu etichetă Isteric sport tenis madrid bancă Neschimbat Statie

Alcaraz a câştigat turneul ATP 1000 de la Madrid - 08.05.2023 | BURSA.RO

Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Tennis Tracker: Începe turneul de la Madrid. Gabriela Ruse s-a impus în  meciul din calificări | Flashscore.ro
Tennis Tracker: Începe turneul de la Madrid. Gabriela Ruse s-a impus în meciul din calificări | Flashscore.ro

Mutua Madrid Open - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

Româncele şi-au aflat primele adversare de la Madrid! Cu cine va juca  Sorana Cîrstea în primul tur - Antena Sport
Româncele şi-au aflat primele adversare de la Madrid! Cu cine va juca Sorana Cîrstea în primul tur - Antena Sport

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Cine sunt jucătoarele care vor lupta pentru trofeu la WTA Madrid, turneu cu  premii de 7,7 milioane euro | Sport.ro
Cine sunt jucătoarele care vor lupta pentru trofeu la WTA Madrid, turneu cu premii de 7,7 milioane euro | Sport.ro

Video | Surpriză la Madrid! Campioana en titre a fost eliminată în turul 2

Record de românce la Madrid Open! România are cinci sportive

Cu cine joacă Halep și Sorana Cîrstea la Madrid » Primul turneu al Simonei  sub comanda lui Mouratoglou
Cu cine joacă Halep și Sorana Cîrstea la Madrid » Primul turneu al Simonei sub comanda lui Mouratoglou

WTA Madrid 2023 - Totul Despre Turneul Feminin De La Madrid

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Irina Begu, calificare în turul trei la WTA Madrid - HotNews.ro

Madrid Open | Traseu mai facil pentru Simona Halep! Românca a scăpat de  Aryna Sabalenka și "coșmarul" Jelena Ostapenko - Antena Sport
Madrid Open | Traseu mai facil pentru Simona Halep! Românca a scăpat de Aryna Sabalenka și "coșmarul" Jelena Ostapenko - Antena Sport

Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a  învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu
Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu

Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la  Madrid
Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Madrid

We Love Sport Tenis Parcurs pentru istorie

Bilete Turneul de tenis Mutua Madrid Open, Madrid, Spania

Irina Begu, meci de gală în sferturile WTA Madrid cu una dintre favorite -  HotNews.ro
Irina Begu, meci de gală în sferturile WTA Madrid cu una dintre favorite - HotNews.ro

Irina Begu, prima reacție după ce s-a calificat în sferturile de finală de  la WTA Madrid și a detronat-o pe Simona Halep
Irina Begu, prima reacție după ce s-a calificat în sferturile de finală de la WTA Madrid și a detronat-o pe Simona Halep

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

Alt scandal la Madrid! Victoria Azarenka, scoasă din sărite de decizia  organizatorilor după finală: „E inacceptabil”
Alt scandal la Madrid! Victoria Azarenka, scoasă din sărite de decizia organizatorilor după finală: „E inacceptabil”