plantator Mareste Citit rezultat meci romania succesor salvare somnolență

Preliminariile Euro 2024: România, victorie pe final cu Kosovo, după mai  mult de o repriză în superioritate numerică / Partida, întreruptă aproape o  oră - HotNews.ro
Preliminariile Euro 2024: România, victorie pe final cu Kosovo, după mai mult de o repriză în superioritate numerică / Partida, întreruptă aproape o oră - HotNews.ro

Kosovo - România 0-0. Echipa lui Edi Iordănescu joacă prost, dar obține un  punct important în tranșee
Kosovo - România 0-0. Echipa lui Edi Iordănescu joacă prost, dar obține un punct important în tranșee

România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza  galeriei fondate de George Simion | Digi24
România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza galeriei fondate de George Simion | Digi24

România a pierdut încă un meci la scor-fluviu la rugby, 84-0 cu Scoția în  Grupa B - Stirileprotv.ro
România a pierdut încă un meci la scor-fluviu la rugby, 84-0 cu Scoția în Grupa B - Stirileprotv.ro

România a terminat la egalitate cu Israel, scor 1-1, în preliminariile Euro  2024. Tricolorii au avut o ocazie la ultima fază a jocului
România a terminat la egalitate cu Israel, scor 1-1, în preliminariile Euro 2024. Tricolorii au avut o ocazie la ultima fază a jocului

Andorra - România 0-2 » Dennis Man și Denis Alibec au marcat în primul meci  din preliminariile Euro 2024
Andorra - România 0-2 » Dennis Man și Denis Alibec au marcat în primul meci din preliminariile Euro 2024

România, victorie cu emoții pe final în meciul cu Belarus din  preliminariile EURO 2024. Clasamentul grupei după primele jocuri | Digi24
România, victorie cu emoții pe final în meciul cu Belarus din preliminariile EURO 2024. Clasamentul grupei după primele jocuri | Digi24

LIVEBLOG România-Belarus 2-1 | Tricolorii au tremurat pe final, dar au  obținut o victorie importantă - Eurosport
LIVEBLOG România-Belarus 2-1 | Tricolorii au tremurat pe final, dar au obținut o victorie importantă - Eurosport

România, pas important pentru calificarea la EURO 2024. Victorie cu Kosovo,  ”tricolorii” își păstrează locul 2 în grupă
România, pas important pentru calificarea la EURO 2024. Victorie cu Kosovo, ”tricolorii” își păstrează locul 2 în grupă

România - Feroe rezultat final preliminarii Euro 2020 - VIDEO | DCNews

România - Israel, rezultat final. Tricolorii, meci slab | DCNews

România - Israel 1-1 | Egal. Tricolorii rămân în grafic, după o evoluție pe  Arena Națională care lasă de dorit | Sport.ro
România - Israel 1-1 | Egal. Tricolorii rămân în grafic, după o evoluție pe Arena Națională care lasă de dorit | Sport.ro

România - Kosovo Live Video Online în Grupa I din preliminariile pentru  EURO 2024
România - Kosovo Live Video Online în Grupa I din preliminariile pentru EURO 2024

România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele  pentru sferturi
România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele pentru sferturi

Echipa națională de fotbal a României - Wikipedia

România - Israel 1-1, în preliminariile EURO 2024. Am fost băgați în corzi  pe Arena Națională!
România - Israel 1-1, în preliminariile EURO 2024. Am fost băgați în corzi pe Arena Națională!

România U21 s-a impus în fața CSA Steaua, scor 4-2! Naționala lui Săndoi,  meci spectaculos în Ghencea - Eurosport
România U21 s-a impus în fața CSA Steaua, scor 4-2! Naționala lui Săndoi, meci spectaculos în Ghencea - Eurosport

Norvegia U19 - România U19 4-0 / Rezultat rușinos

România - Kosovo 2-0, într-un meci cu de toate! Stanciu și Mihăilă au  marcat! Clasamentul grupei - Eurosport
România - Kosovo 2-0, într-un meci cu de toate! Stanciu și Mihăilă au marcat! Clasamentul grupei - Eurosport

România - Israel 1-1 | Tricolorii ratează victoria pe Arena Națională!  Egaluri pe linie în grupa tricolorilor - Eurosport
România - Israel 1-1 | Tricolorii ratează victoria pe Arena Națională! Egaluri pe linie în grupa tricolorilor - Eurosport

România - Finlanda, sold-out. Câte bilete mai sunt disponibile pentru meciul  retur cu Muntenegru
România - Finlanda, sold-out. Câte bilete mai sunt disponibile pentru meciul retur cu Muntenegru