Cornwall singur Eliberare miss bikini romania 2019 Optimist Romantism a întelege

Miss Fitness Univers 2019 este o româncă : Europa FM

O fanatică a fitness-ului din România a câștigat Miss Bikini în Irlanda.  „Sportul este
O fanatică a fitness-ului din România a câștigat Miss Bikini în Irlanda. „Sportul este

Fetele noastre i-au cucerit pe spanioli! România a devenit campioană  europeană la culturism și fitness | Sport.ro
Fetele noastre i-au cucerit pe spanioli! România a devenit campioană europeană la culturism și fitness | Sport.ro

Miss Bikini Fitness România, apariție răvășitoare la piscină. Cine este  bruneta care câștigă medalie după medalie | Sport.ro
Miss Bikini Fitness România, apariție răvășitoare la piscină. Cine este bruneta care câștigă medalie după medalie | Sport.ro

Cât de bine arată Lavinia Palanite, tânăra care a câștigat locul 3 la Miss  Bikini US
Cât de bine arată Lavinia Palanite, tânăra care a câștigat locul 3 la Miss Bikini US

Noua campioană națională la fitness este medic în Neamț. Cum arată Virginia  Laic la 47 de ani FOTO | adevarul.ro
Noua campioană națională la fitness este medic în Neamț. Cum arată Virginia Laic la 47 de ani FOTO | adevarul.ro

PRO TV - Anca Bucur, a 6-a oară Miss Fitness Universe! Cum a câștigat,  împărțindu-se între grija pentru bebeluș și concurs
PRO TV - Anca Bucur, a 6-a oară Miss Fitness Universe! Cum a câștigat, împărțindu-se între grija pentru bebeluș și concurs

Maria Sava a cucerit aurul la Campionatul Mondial de fitness! "Ploaie" de  medalii românești la turneul din Coreea de Sud. Imagini de senzație -  Antena Sport
Maria Sava a cucerit aurul la Campionatul Mondial de fitness! "Ploaie" de medalii românești la turneul din Coreea de Sud. Imagini de senzație - Antena Sport

Miss Universe 2020: cum s-a descurcat cea mai frumoasa femeie din Romania.  E iubita unui fotbalist de nationala FOTO
Miss Universe 2020: cum s-a descurcat cea mai frumoasa femeie din Romania. E iubita unui fotbalist de nationala FOTO

România s-a clasat pe primul loc pe națiuni la Campionatul Balcanic 2019 -  FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness
România s-a clasat pe primul loc pe națiuni la Campionatul Balcanic 2019 - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

Alexandra Cadar- reprezentanta României la WOMEN'S Bikini FITNESS pe plan  internațional - rezultate excepționale - FRCF - Federația Română de  Culturism și Fitness
Alexandra Cadar- reprezentanta României la WOMEN'S Bikini FITNESS pe plan internațional - rezultate excepționale - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

Ziua 3 - Martin Narcisa - Locul 1 Women's Bikini Fitness - FRCF - Federația  Română de Culturism și Fitness
Ziua 3 - Martin Narcisa - Locul 1 Women's Bikini Fitness - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

Stirile Kanal D (14.02.2017) - Miss bikini, un corp WOW! Ce exercitii face  - YouTube
Stirile Kanal D (14.02.2017) - Miss bikini, un corp WOW! Ce exercitii face - YouTube

O româncă a fost încoronată pentru a şasea oară regina fitness-ului  mondial. „Poţi face orice îţi doreşti cât timp există implicare, multă  muncă şi pasiune“ | adevarul.ro
O româncă a fost încoronată pentru a şasea oară regina fitness-ului mondial. „Poţi face orice îţi doreşti cât timp există implicare, multă muncă şi pasiune“ | adevarul.ro

O româncă a câştigat titlul de Miss Fitness Univers. Sportiva a născut în  urmă cu nouă luni FOTO | adevarul.ro
O româncă a câştigat titlul de Miss Fitness Univers. Sportiva a născut în urmă cu nouă luni FOTO | adevarul.ro

Un nou succes pentru România -Mia Sava locul 1 la IFBB MISS & MISTER  INTERNATIONAL - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness
Un nou succes pentru România -Mia Sava locul 1 la IFBB MISS & MISTER INTERNATIONAL - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

Cum se pregătesc sportivele pentru Miss Bikini. Gabriela Iacob, secretele  unui corp tonifiat: „Bronzul e foarte important. Reliefează masa musculară”  / EXCLUSIV | Spectacola.ro
Cum se pregătesc sportivele pentru Miss Bikini. Gabriela Iacob, secretele unui corp tonifiat: „Bronzul e foarte important. Reliefează masa musculară” / EXCLUSIV | Spectacola.ro

Ea este cea mai FRUMOASA romanca! Andreea Chiru a fost aleasa Miss World  Romania 2013
Ea este cea mai FRUMOASA romanca! Andreea Chiru a fost aleasa Miss World Romania 2013

România se întoarce cu 10 medalii de la Campionatul Mondial de Fitness din  Coreea de Sud | Digi24
România se întoarce cu 10 medalii de la Campionatul Mondial de Fitness din Coreea de Sud | Digi24

Ploieșteanca Lavinia Palanite devenită Miss Bikini Fitness Universe, în  2022 - PRAHOVALIBERA.RO
Ploieșteanca Lavinia Palanite devenită Miss Bikini Fitness Universe, în 2022 - PRAHOVALIBERA.RO