Mercur parada ambiţie meci fotbal u cluj Halat șanse lega

AS FC Universitatea Cluj | Rezultate, meciuri, puncte și clasament

FCSB, ținută în șah de Universitatea Cluj (2-2), în Superligă

Cele mai mari probleme identificate de Elias Charalambous după FCSB - U Cluj  2-2!
Cele mai mari probleme identificate de Elias Charalambous după FCSB - U Cluj 2-2!

FCSB - U Cluj, Live Video Online, în etapa a 11-a din Superliga

F.C. Universitatea Cluj - F.C. Universitatea Cluj

Live Video&Text | FCSB – Universitatea Cluj, Live Video, 21;00, Digi Sport  1. Elevii lui Charalambous, lideri în SuperLiga
Live Video&Text | FCSB – Universitatea Cluj, Live Video, 21;00, Digi Sport 1. Elevii lui Charalambous, lideri în SuperLiga

Universitatea Cluj - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și  clasament
Universitatea Cluj - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

Video | CSA Steaua – U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa  României
Video | CSA Steaua – U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa României

Exclusiv | Ion Crăciunescu i-a dat dreptate lui MM Stoica: FCSB ar fi  trebuit să primească două penalty-uri în meciul cu U Cluj
Exclusiv | Ion Crăciunescu i-a dat dreptate lui MM Stoica: FCSB ar fi trebuit să primească două penalty-uri în meciul cu U Cluj

Bogdan Mitrea, eroul lui U Cluj în meciul cu FCSB: "E a treia oară când le  dau gol. Mă bucur de fiecare dată" - Antena Sport
Bogdan Mitrea, eroul lui U Cluj în meciul cu FCSB: "E a treia oară când le dau gol. Mă bucur de fiecare dată" - Antena Sport

FC Universitatea Cluj | Cluj-Napoca

Deşi a marcat, Dawa a fost personajul negativ al unei faze cheie din meciul  cu ”U” Cluj. ”La fotbal nu există aşa ceva”/ ”Zici că e la hochei” |  EXCLUSIV
Deşi a marcat, Dawa a fost personajul negativ al unei faze cheie din meciul cu ”U” Cluj. ”La fotbal nu există aşa ceva”/ ”Zici că e la hochei” | EXCLUSIV

Victorie pentru U Cluj într-un meci amical – ziarulfaclia.ro

Meci spectaculos în Cupa României. „U” Cluj a bătut Steaua București cu  scorul de 3-1
Meci spectaculos în Cupa României. „U” Cluj a bătut Steaua București cu scorul de 3-1

FCSB - U Cluj 2-2 | Universitatea Cluj, echipa finalului de meci.  FCSB,egalată de două ori,pierde primele puncte acasă - Eurosport
FCSB - U Cluj 2-2 | Universitatea Cluj, echipa finalului de meci. FCSB,egalată de două ori,pierde primele puncte acasă - Eurosport

FCSB a anunțat unde se va disputa meciul cu U Cluj. Cât costă cel mai  ieftin bilet - Playsport
FCSB a anunțat unde se va disputa meciul cu U Cluj. Cât costă cel mai ieftin bilet - Playsport

FCSB scapă victoria cu U Cluj, după o repriză secundă modestă a  roș-albaștrilor. Mitrea le-a dat „stingerea”!
FCSB scapă victoria cu U Cluj, după o repriză secundă modestă a roș-albaștrilor. Mitrea le-a dat „stingerea”!

CSA Steaua - U Cluj 1-3 » Debut de coșmar pentru „militari” în Cupa  României: înfrângere categorică în Ghencea
CSA Steaua - U Cluj 1-3 » Debut de coșmar pentru „militari” în Cupa României: înfrângere categorică în Ghencea

Dușmanul lui Mititelu, delegat la FCSB - U Cluj. A dat trei penalty-uri  într-un meci pentru Farul! Nume greu la VAR - Fanatik.ro
Dușmanul lui Mititelu, delegat la FCSB - U Cluj. A dat trei penalty-uri într-un meci pentru Farul! Nume greu la VAR - Fanatik.ro

REZUMAT: "U" Cluj - Poli Iaşi 0-0. Meci întrerupt în minutul 53. Se va  relua luni, la ora 13:00 - YouTube
REZUMAT: "U" Cluj - Poli Iaşi 0-0. Meci întrerupt în minutul 53. Se va relua luni, la ora 13:00 - YouTube

Surpriză uriașă în echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu U Cluj |  Sport.ro
Surpriză uriașă în echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu U Cluj | Sport.ro

Alex Chipciu, momente inedite în timpul meciului FCSB - U Cluj

Universitatea Cluj întâlnește astăzi liderul din Liga 1, FCSB. Ce a spus  Neluțu Sabău înaintea meciului. - E fain la Cluj!
Universitatea Cluj întâlnește astăzi liderul din Liga 1, FCSB. Ce a spus Neluțu Sabău înaintea meciului. - E fain la Cluj!

Universitatea Craiova, egalată în prelungiri de U Cluj! Punct obținut in  extremis de ardeleni - Eurosport
Universitatea Craiova, egalată în prelungiri de U Cluj! Punct obținut in extremis de ardeleni - Eurosport

FCSB a vândut până sâmbătă dimineață 5.500 de bilete pentru meciul cu Universitatea  Cluj
FCSB a vândut până sâmbătă dimineață 5.500 de bilete pentru meciul cu Universitatea Cluj

Gol bizar marcat de Joyskim Dawa în FCSB - U Cluj » Camerunezul a deschis  scorul la finalul unei faze încâlcite
Gol bizar marcat de Joyskim Dawa în FCSB - U Cluj » Camerunezul a deschis scorul la finalul unei faze încâlcite