Portic constructor atmosfera cluj craiova fotbal Neliniştit ilizibil tensiune

U Cluj - Universitatea Craiova, 1-1 în etapa 10 din SuperLiga. Nistor le ia  oltenilor două puncte în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
U Cluj - Universitatea Craiova, 1-1 în etapa 10 din SuperLiga. Nistor le ia oltenilor două puncte în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Adrian Mititelu își demolează propriii jucători după CFR Cluj - FC U Craiova:  ”Nu mai putem să atingem obiectivul, dar sper să redresăm corabia” -  Playsport
Adrian Mititelu își demolează propriii jucători după CFR Cluj - FC U Craiova: ”Nu mai putem să atingem obiectivul, dar sper să redresăm corabia” - Playsport

U Cluj - FC U Craiova 1948. Pe muchie de cuțit - Avancronică - LPF

CFR Cluj - Universitatea Craiova, scor 1-2, în... | News.ro

FOTBAL: CFR Cluj – Universitatea Craiova 2-3 - CN Sport - Stiri sportive  din Transilvania, Bucuresti, Romania
FOTBAL: CFR Cluj – Universitatea Craiova 2-3 - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania

CFR Cluj - Craiova Live video ora 21:00 Bursucul aleargă după prima victorie

U Cluj - Universitatea Craiova Live Video Online în etapa 2 din SuperLiga

Universitatea Craiova, scapă printre degete victoria la Cluj. Fotbal

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat  serios pentru un punct - Eurosport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat serios pentru un punct - Eurosport

Universitatea Craiova vs CFR Cluj, meci cu miză importantă, Știri Botoșani,  Sport - Stiri.Botosani.Ro
Universitatea Craiova vs CFR Cluj, meci cu miză importantă, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-1, în etapa #7 din play-off-ul  Superligii. Clasamentul ACUM
CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-1, în etapa #7 din play-off-ul Superligii. Clasamentul ACUM

CFR Cluj, ultima echipă calificată în Conference League! Ardelenii au  câștigat barajul cu FC U Craiova - Eurosport
CFR Cluj, ultima echipă calificată în Conference League! Ardelenii au câștigat barajul cu FC U Craiova - Eurosport

U” Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Nistor le-a dat lovitura oltenilor în  prelungiri! | Sport.ro
U” Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Nistor le-a dat lovitura oltenilor în prelungiri! | Sport.ro

VIDEO | CFR Cluj - FC U Craiova 2-0! Elevii lui Andrea Mandorlini au  câştigat fără emoţii în Gruia
VIDEO | CFR Cluj - FC U Craiova 2-0! Elevii lui Andrea Mandorlini au câştigat fără emoţii în Gruia

Alexandru Crețu a marcat în Universitatea Craiova - CFR Cluj

U. Cluj - FC U. Craiova 1948, ora 21:30

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1 | Oltenii au obținut un punct la ultima fază a  meciului - Eurosport
CSU Craiova - CFR Cluj 1-1 | Oltenii au obținut un punct la ultima fază a meciului - Eurosport

Rezumat: U Craiova - CFR Cluj 2-0 Liga 1 Etapa 23 Sezon 2018-2019 - YouTube

CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-2 | Șansă uriașă pentru FCSB, după  primul eșec acasă al
CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-2 | Șansă uriașă pentru FCSB, după primul eșec acasă al

Fotbal: CFR Cluj s-a calificat în Europa Conference League, după 1-0 în  barajul cu FC U Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj s-a calificat în Europa Conference League, după 1-0 în barajul cu FC U Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.

BILETE PENTRU DUELUL STUDENȚESC CU U CLUJ - Fotbal Club Universitatea 1948

CFR 1907 CLUJ – FC U CRAIOVA 1948

Cristi Coste scrie din Bănie cronica derby-ului Universitatea Craiova - CFR  Cluj 1-1. Dan Petrescu smulge punctul pe „Oblemenco”, „Haralambie” poate  profita - Fanatik.ro
Cristi Coste scrie din Bănie cronica derby-ului Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Dan Petrescu smulge punctul pe „Oblemenco”, „Haralambie” poate profita - Fanatik.ro

U” Cluj a remizat cu CSU Craiova. „Șepcile roșii” au deschis scorul în  primele 6 minute din meci
U” Cluj a remizat cu CSU Craiova. „Șepcile roșii” au deschis scorul în primele 6 minute din meci

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1, derby veritabil în Bănie! Nervi, goluri și  ocazii rarisime » Cum arată ACUM lupta din play-off
CSU Craiova - CFR Cluj 1-1, derby veritabil în Bănie! Nervi, goluri și ocazii rarisime » Cum arată ACUM lupta din play-off

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1! Koljic şi Cvek au marcat golurile  remizei din Bănie! Dan Petrescu a ratat şansa de a-l egala pe Gică Hagi în  clasament - Antena Sport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1! Koljic şi Cvek au marcat golurile remizei din Bănie! Dan Petrescu a ratat şansa de a-l egala pe Gică Hagi în clasament - Antena Sport